Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan
0 Produkter
Varukorg
Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

 

Öppettider

Måndag - Torsdag 07 - 16

Fredag 07 - 15

Lunch 12 - 12.45

 

Avvikande öppettider

1 maj -Stängt

8 maj - 07-12

9-10 maj Stängt

 

 

Kontakta kundsupport

Hitta hit

 

Personal

 

Peter

Peter Sixtensson

VD & Försäljningschef

0381-662162

070-564 59 41

peter.sixtensson@luneco.se

Kontakt
Claes

Claes Sixtensson

Order & Butiksansvarig

0381-662163

070-207 53 99

butiken@luneco.se

Kontakt
Marcus

Marcus Karlsson

Säljare

0381-662164

070-564 51 44

marcus.karlsson@luneco.se

Kontakt
Tomas

Tomas Schultz

Säljare

0381-662167

070-564 59 39

tomas.schultz@luneco.se

Kontakt
Magnus

Magnus Nyberg

Servicetekniker

0381-662168

070-564 51 13

magnus.service@luneco.se

Kontakt
Rasmus

Rasmus Lundström

Servicetekniker

0381-662165

070-509 97 27

rasmus.service@luneco.se

Kontakt
Kalle

Carl-Johan Bogmark

Servicetekniker

0381-662169

079-143 27 74

kalle.service@luneco.se

Kontakt
robot

-

Robottekniker

-

-

robot@luneco.se

Kontakt
Conny

Ekonomi

Fakturor & Ekonomi

-

fakturor@luneco.se

ekonomi@luneco.se

Kontakt
Adam

Adam Sixtensson

Ecommerce

-

076-842 26 83

adam.sixtensson@luneco.se

Kontakt